VYHLÁSENIE 2%:

Radi by sme vás oslovili vo veci darovania 2 percent z vašich daní pre naše Občianske združenie Malí šampióni, ktoré funguje popri škôlke Malí šampióni. Z poskytnutých peňazí by sme nakúpili športové pomôcky a podporili ďalšie aktivity vrátane výletov či tréningov pre naše deti. Pripájame potrebný dokument na vyplnenie pre zamestnancov. Ak by ste boli darcom cez s.r.o, účtovníkovi stačí posunúť údaje nášho OZ. Ďakujeme za pomoc.  Stiahnuť

Deň detí 2018

MALÍ ŠAMPIÓNI - LITTLE CHAMPIONS - Deň detí 2018 Najprv sme si zamaškrtili na zákusku, potom sme sa previezli električkou na Štrkovecké jazero, kde sme nakŕmili kačky a labute. Výlet sme zakončili na ihrisku. Krásny Deň detí všetkým Malým šampiónom.

 Publikované dňa: 03 Jun, 2018

Deň detí 2018

MALÍ ŠAMPIÓNI - LITTLE CHAMPIONS - Deň detí 2018

Deň detí a Malých šampiónov - Najprv sme si zamaškrtili na zákusku, potom sme sa previezli električkou na Štrkovecké jazero, kde sme nakŕmili kačky a labute. Výlet sme zakončili na ihrisku. Krásny Deň detí všetkým Malým šampiónom.

Sociálne siete:

Najnovšie články:

 • DSC_4300_upravene.jpg
  Tréning na ľade s majstrami Slovenska a ich trénermi Hreusom a Machom

  Malí šampióni si zakorčuľovali...

  Viac
 • DSC_0241-cnv.jpg
  Tenis s trénerkou Zuzanou na Trnávke

  Tenis s trénerkou Zuzanou na T...

  Viac
 • DSC_7866-cnv.jpg
  Tréning s halovým majstrom Európy Jánom Volkom

  V marci sme mali zaujímavú náv...

  Viac
 • DSC_1659-cnv.jpg
  Vianočná besiedka Malých šampiónov 2018

  Malí šampióni si pre svojich r...

  Viac
 • DSC_7187.jpg
  Fotenie Malých šampiónov

  Fotenie Malých šampiónov

  Viac

ŠKÔLKA A ZARIADENIE STAROSTLIVOSTI O DETI DO TROCH ROKOV VEKU DIEŤAŤA : LITTLE CHAMPIONS - MALÍ ŠAMPIÓNI

Originálny projekt materskej škôlky pre deti od 3 do 6 rokov so širokým športovým zameraním, známymi garantmi prípravy a s prvkami vzdelávania detí metódou Montessori. Zariadenie starostlivosti o deti do troch rokov veku dieťaťa pre deti od 18 mesiacov do 3 rokov takisto s prvkami montessori a pohybovou prípravou.