VYHLÁSENIE 2%:

Radi by sme vás oslovili vo veci darovania 2 percent z vašich daní pre naše Občianske združenie Malí šampióni, ktoré funguje popri škôlke Malí šampióni. Z poskytnutých peňazí by sme nakúpili športové pomôcky a podporili ďalšie aktivity vrátane výletov či tréningov pre naše deti. Pripájame potrebný dokument na vyplnenie pre zamestnancov. Ak by ste boli darcom cez s.r.o, účtovníkovi stačí posunúť údaje nášho OZ. Ďakujeme za pomoc.  Stiahnuť

Učiteľka Zuzana

Učiteľka Zuzka

O ZUZANE

Zuzana vyštudovala pedagogiku na Univerzite Komenského. Medzi jej vlastnosti patrí najmä otvorenosť, priamosť a praktickosť. Zuzana je priateľská a veselá. Vo svojom voľnom čase sa venuje skautingu a rekreačne športuje . Pre náš tím sa snaží byť vnútornou silou a oporou.

NAŠE UČITEĽKY

LUCIA

Lucia sa vo svojom štúdiu už niekoľko rokov zoberá...

   VIAC

NICOLETTE

Nicolette sa venuje štúdiu na pedagogickej fakulte...

   VIAC

JÚLIA

Júlia sa venuje výchove a vzdelávaniu deti predško...

   VIAC

MARTINA

Martina sa zaoberá štúdiom špeciálnej pedagogiky n...

   VIAC

SILVIA

Silvia vyštudovala psychológiu na Univerzite Komen...

   VIAC

ŠKÔLKA A ZARIADENIE STAROSTLIVOSTI O DETI DO TROCH ROKOV VEKU DIEŤAŤA : LITTLE CHAMPIONS - MALÍ ŠAMPIÓNI

Originálny projekt materskej škôlky pre deti od 3 do 6 rokov so širokým športovým zameraním, známymi garantmi prípravy a s prvkami vzdelávania detí metódou Montessori. Zariadenie starostlivosti o deti do troch rokov veku dieťaťa pre deti od 18 mesiacov do 3 rokov takisto s prvkami montessori a pohybovou prípravou.